Moje cesta s blogy

21. února 2010 v 18:31 | Kim |  Novinky, informace
Často chodím na blog blogu. Čtu články, zúčastňuji se soutěží, hlasuji v anketách... A právě únorová anketa mě dovedla k jednomu zamyšlení. Proč mám vůbec blog?

Tato anketa je zaměřena na neaktivní blogy, které jsou jen přítěží. Hlasovala jsem a pročítala jsem komenty. Když jsem si tak četla, tak mi došlo, že i já kdysy měla neaktivní blog. A proč? Vždyť mě blogování tak baví!

Svůj první blog jsem založila asi před třemi lety. To jsem byla ještě absultní počítačový začátečník a byla jsem ráda když jsem pochopila základní nastavení. Tento blog mě ale ale brzy omrzel a tak jsem založila druhý. Ten mám doteď. Ale zpátky k tématu. Jak jsem říkala, blogování jsem absultně nerozuměněla a taky to tak vypadalo...
V listopadu minulého roku jsem založila tento. Proč? Viděla jsem Troyův blog a došlo mi, že bych na toto téma taky chtěla mít blog. Moje vědomosti v oboru PC se dost zlepšily, ale ohledně blogování moc ne. A myslím se za těch pár měsíců, co mám tento blog se dost zlepšíly. Umím si udělat aspoň nějaký design, vlastní menu, rozcestníky, klikačku...
A to se dostávám k otázce: Proč mám vůbec blog? Protože mě to baví, protože se můžu pořád vylepšovat, protože je, někdo koho můj blog zajímá, protože ho mám ráda! I když návštěvnost není zrovna nejlepší, tak mě to baví a snad neomrzí.

To bylo moje malé zamyšlení na téma Blogování. Příšti zase další.

Díky, že mě čtete:)

Kim
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama